Dzisiaj jest 29-11-2021
szukaj
szukaj
zamknij
  zamknij

   Państwowa Szkoła Muzyczna I-go st.
   ul. 5-stycznia 20
   64-200 Wolsztyn

   tel. +48 68 384 31 50
   e-mail: sekretariat@psm.bior.pl


   Adres elektronicznej skrzynki podawczej ESP - EPUAP:
   /PSM_Wolsztyn_0525/SkrytkaESP

   epulap

    

   GOŚCIMY UCZNIÓW I NAUCZYCIELI Z ZAPRZYJAŹNIONEJ SZKOŁY W UELZEN

          W dniach 26 - 29 września 2008 roku Państwowa Szkoła Muzyczna w Wolsztynie gościła big-band i zespół perkusyjny wraz z nauczycielami ze Szkoły Muzycznej w Uelzen. PSM w Wolsztynie od 4 lat prowadzi współpracę z tą jednostką, realizując projekt wspólnego muzykowania.

            27 września w Hotelu Pałac Wolsztyn odbył się wspólny konceert orkiestr i zespołu perkusyjnego z Uelzen. W niedzielę na Festyn W dniach 26 - 29 września 2008 roku Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Wolsztynie gościła big-band i zespół perkusyjny wrazie Jesiennym w Skansenie wystąpiły big-bandy z Wolsztyna i Uelzen, wykonując wspólnie dwa utwory.

            Ostatniego dnia pobytu w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Wolsztynie odbyło się uroczyste pożegnanie przez pana Burmistrza Andrzeja Rogozińskiego grupy z zaprzyjaźnionej szkoły w Uelzen. Podczas spotkania odbył się pokaz multimedialny o gminie i mieście Wolsztyn, przygotowany przez pana Wojciecha Lisa.

            Dyrektor Szkoły Muzycznej w Uelzen - Krzysztof Streider, podczas spotkania zaprosił uczniów naszej szkoły do realizacji w przyszłym roku kolejnego etapu współpracy szkoł, który ma się odbyć w Budapeszcie. Obecna na spotkaniu pani dyrektor Agnieszka Pilarek-Szumska podziękowała za zaproszenie i możliwość kontynuacji współpracy, która nie tylko jest wymianą doświadczeń, radością wspólnego muzykowania ale również okazją do zacieśniania więzi między naszą młodzieżą.   herb

   Państwowa Szkoła Muzyczna I-go st.

   ul. 5-stycznia 20
   64-200 Wolsztyn
   tel. +48 68 384 31 50
   sekretariat@psm.bior.pl
   Deklaracja dostępności

   Polityka prywatności RODO

   Adres elektronicznej skrzynki podawczej ESP - EPUAP:
   /PSM_Wolsztyn_0525/SkrytkaESP

   epulap


   Copyright © Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Ireny Pfeiffer w Wolsztynie
   Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia
    liczba odwiedzin: 1100630      online: 1
   © 2020 MBEST