Dzisiaj jest 29-11-2022
szukaj
szukaj
zamknij
  zamknij

   Państwowa Szkoła Muzyczna I-go st.
   ul. 5-stycznia 20
   64-200 Wolsztyn

   tel. +48 68 384 31 50
   e-mail: sekretariat@psm.bior.pl


   Adres elektronicznej skrzynki podawczej ESP - EPUAP:
   /PSM_Wolsztyn_0525/SkrytkaESP

   epulap

    

   ARCHIWUM
   Wydarzenia 2015/16

   Spotkanie Szkół Muzycznych

   W dniu 3 czerwca 2016r. odbyło się spotkanie czterech szkół muzycznych I st. z Nowego Tomyśla, Wolsztyna, Zbąszynia i Wschowy. Tym razem motywem przewodnim tej cyklicznej imprezy było muzykowanie orkiestr dętych, które działają przy tych szkołach.
   O godzinie 11.00 odbyła się próba trzech utworów wykonywanych wspólnie przez wszystkich uczestników imprezy. Następnie zaplanowany był spacer po Wschowie, zwiedzanie Muzeum Ziemi Wschowskiej oraz wspólny obiad. O godzinie 16.00 na Rynku przed Ratuszem odbył się koncert dla mieszkańców Wschowy. Jako pierwsza zaprezentowała się orkiestra Szkoły Muzycznej I st. z Nowego Tomyśla, następnie z Wolsztyna i Zbąszynia. Prezentację zakończyła orkiestra gospodarzy, czyli Szkoły Muzycznej I st. ze Wschowy. Dużą atrakcją dla publiczności był wspólny występ wszystkich czterech orkiestr. Na scenie grało jednocześnie prawie 100 muzyków. Słuchacze mogli usłyszeć Raiders March z filmu "Poszukiwacze zaginionej Arki", temat z filmu "Jurassic Park" oraz piosenkę H. Kunickiej "Orkiestry dęte". Tym miłym akcentem, jakim niewątpliwie było wspólne muzykowanie w tak szerokim gronie zakończyło się Wiosenne Spotkanie Szkół Muzycznych I st. z Nowego Tomyśla, Wolsztyna, Zbąszynia i Wschowy. Do zobaczenia za rok!


   GALERIA

   herb

   Państwowa Szkoła Muzyczna I-go st.

   ul. 5-stycznia 20
   64-200 Wolsztyn
   tel. +48 68 384 31 50
   sekretariat@psm.bior.pl
   Deklaracja dostępności

   Polityka prywatności RODO

   Adres elektronicznej skrzynki podawczej ESP - EPUAP:
   /PSM_Wolsztyn_0525/SkrytkaESP

   epulap


   Copyright © Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Ireny Pfeiffer w Wolsztynie
   Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia
    liczba odwiedzin: 1448521      online: 2
   © 2020 MBEST