Dzisiaj jest 04-03-2021
szukaj
szukaj
zamknij
  zamknij

   Państwowa Szkoła Muzyczna I-go st.
   ul. 5-stycznia 20
   64-200 Wolsztyn

   tel. +48 68 384 31 50
   e-mail: sekretariat@psm.bior.pl


    

   Żegnamy panią Elżbietę Cichocką

   Odeszła Pani Elżbieta Cichocka, od 2007 roku nauczyciel klasy gitary Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Ireny Pfeiffer w Wolsztynie. Studia ukończyła na Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, na wydziale instrumentalnym, specjalność gitara.

   W roku 2007 została nauczycielem dyplomowanym. Do wolsztyńskiej szkoły dojeżdżała z nowosolskiej szkoły muzycznej. Od początku pracy w Wolsztynie dała się poznać jako osoba sumienna, pełna pomysłów i pasji, oddana dzieciom i rodzicom. Kochała gitarę – grę solową i muzykowanie w zespołach.

   Pani Elżbieta była otwartym, serdecznym, choć stanowczym pedagogiem. Swoim uczniom zawsze wysoko stawiała poprzeczkę, jeździła z nimi na koncerty, warsztaty, konkursy i przesłuchania (zajmując znaczące miejsca). Potrafiła porwać swoich gitarzystów i zachęcić do samodzielnej pracy w domu, a swoim zmysłem organizacyjnym umiała świetnie poprowadzić uczniów przez wszystkie lata szkoły.

   Pani Elżbieta Cichocka dała się poznać jako człowiek orkiestra: dyrygowała zespołami, pisała dla nich utwory, wspaniale prowadziła koncerty, jubileusze, przedstawienia słowno-muzyczne; wszystko zawsze perfekcyjnie przygotowane i okraszone wspaniałą muzyką i słowem.

    

   Z powodu choroby we wrześniu 2019 roku pani Elżbieta już nie wróciła do pracy w Wolsztyńskiej Szkole Muzycznej. Była pełna nadziei na całkowite wyleczenie. Niestety, ta nadzieja się nie ziściła.

   Zmarła 31 stycznia 2021 roku. Wszystkim nam będzie jej bardzo brakować.

   Niech spoczywa w pokoju.

    

    

    

    

       herb

   Państwowa Szkoła Muzyczna I-go st.

   ul. 5-stycznia 20
   64-200 Wolsztyn
   tel. +48 68 384 31 50
   sekretariat@psm.bior.pl


   Copyright © Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Ireny Pfeiffer w Wolsztynie
   Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia
    liczba odwiedzin: 886307      online: 1
   © 2020 MBEST