Dzisiaj jest 27-10-2021
szukaj
szukaj
zamknij
  zamknij

   Państwowa Szkoła Muzyczna I-go st.
   ul. 5-stycznia 20
   64-200 Wolsztyn

   tel. +48 68 384 31 50
   e-mail: sekretariat@psm.bior.pl


   Adres elektronicznej skrzynki podawczej ESP - EPUAP:
   /PSM_Wolsztyn_0525/SkrytkaESP

   epulap

    

   ARCHIWUM
   Wydarzenia 2014/15

   Zakończenie roku szkolnego 2014/15

   W piątkowe popołudnie 26 czerwca 2015r. cała społeczność naszej szkoły zebrała się w sali widowiskowej Wolsztyńskiego Domu Kultury na uroczystości zakończenia roku. Jak zawsze najbardziej wzruszającym momentem było pożegnanie absolwentów, których w tym roku mieliśmy 18, 11 w cyklu 6-letnim i 7 w cyklu 4-letnim. Jak co roku absolwenci i wszyscy zebrani na sali mogli posłuchać krótkich tekstów (nierzadko rymowanych i dowcipnych), jakie o nich przygotowali ich nauczyciele. Po otrzymaniu świadectw i pamiątkowych książek absolwenci wręczyli pani Dyrektor tablo. Przyszedł również czas na słowa podziękowania i pożegnania. W imieniu absolwentów głos zabrał Maksymilian Nagalski, uczniów - Roksana Spottek, a pani Sylwia Kulus-Lachowicz pożegnała absolwentów w imieniu Rady Rodziców. Zwieńczeniem uroczystości był koncert w wykonaniu uczniów kończących szkołę. Na scenie zaprezentowali się kolejno: Maria Nieborak (fortepian), która nie jest absolwentką ale żegna się z nami i odchodzi do szkoły muzycznej II stopnia, duet gitarowy - Wojciech Przybyła i Maksymilian Nagalski, Olga Michalewicz (fortepian), Kinga Smerdka (wiolonczela), Aleksandra Rogozia (fortepian), Wojciech Lewandowski (saksofon) i trębacz  - Szymon Przybysz.
   Po koncercie wszyscy przenieśli się do budynku szkoły, gdzie w klasach nauczyciele wręczyli świadectwa swym uczniom, życząc sobie wzajemnie udanych wakacji.


   GALERIA
   herb

   Państwowa Szkoła Muzyczna I-go st.

   ul. 5-stycznia 20
   64-200 Wolsztyn
   tel. +48 68 384 31 50
   sekretariat@psm.bior.pl
   Deklaracja dostępności

   Polityka prywatności RODO

   Adres elektronicznej skrzynki podawczej ESP - EPUAP:
   /PSM_Wolsztyn_0525/SkrytkaESP

   epulap


   Copyright © Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Ireny Pfeiffer w Wolsztynie
   Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia
    liczba odwiedzin: 1072188      online: 1
   © 2020 MBEST