Dzisiaj jest 04-03-2021
szukaj
szukaj
zamknij
  zamknij

   Państwowa Szkoła Muzyczna I-go st.
   ul. 5-stycznia 20
   64-200 Wolsztyn

   tel. +48 68 384 31 50
   e-mail: sekretariat@psm.bior.pl


    

   ARCHIWUM
   Wydarzenia 2015/16

   Zakończenie roku szkolnego

   W piątkowe popołudnie 24 czerwca cała szkolna społeczność zebrała się w sali widowiskowej WDK, by uroczyście zakończyć rok szkolny. Jak zwykle na początku pani dyrektor Agnieszka Pilarek-Szumska podsumowała mijające miesiące wytężonej pracy, po czym wraz z wicestarostą panem Piotrem Krajewskim  wręczyła upominki i dyplomy uczniom, którzy w mijającym roku szkolnym reprezentowali naszą szkołę na różnych konkursach.
   Następnym punktem uroczystości było pożegnanie absolwentów. W tym roku szkolnym rozstajemy się z 21 uczniami. 11 z nich kończy naszą szkołę w cyklu 6-letnim, a 10 w cyklu 4-letnim. Za nami wiele wspólnie spędzonych lat, więc chwila pożegnania z absolwentami jest zawsze ogromnie wzruszająca. Słowa pożegnania płynęły kolejno z ust pani Dyrektor, przewodniczącego Rady Rodziców - pana Pawła Gmerka oraz przedstawicielki uczniów- Katarzyny Kudlińskiej. W imieniu uczniów kończących szkołę serdeczne podziękowania przekazała Jagoda Pawlik.
   Następnie świadectwa otrzymali wszyscy pozostali uczniowie, znalazł się także czas, by wręczyć nagrody laureatom konkursów o tytuł "Mistrza Akordu" i "Mistrza Interwału", a także podziękować za współpracę członkom Rady Rodziców.
   Zwieńczeniem uroczystości był krótki koncert, w którym zaprezentowali się kolejno: Joanna Huk (gitara), Jagoda Pawlik (skrzypce), Jakub Krzyżański (trąbka), Matylda Nagalska i Jadwiga Kardasz (duet wiolonczelowy), Roksana Spottek (fortepian), Joanna Cicha (flet), Marcin Flieger (saksofon) oraz Szymon Kokornaczyk (akordeon). Po koncercie absolwenci wraz ze swoimi rodzicami oraz pedagogami spotkali się w sali kameralnej na miłym poczęstunku.


   GALERIA


   herb

   Państwowa Szkoła Muzyczna I-go st.

   ul. 5-stycznia 20
   64-200 Wolsztyn
   tel. +48 68 384 31 50
   sekretariat@psm.bior.pl


   Copyright © Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Ireny Pfeiffer w Wolsztynie
   Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia
    liczba odwiedzin: 886325      online: 2
   © 2020 MBEST